Back to Top

SuperMistrzowie! Legia dla dzieci!

Jest nam niezmiernie miło, że wraz z Migam możemy być partnerami Legii Warszawa we wspaniałym świątecznym projekcie: SuperMisrzowie Legia i Przyjaciele dla dzieci z niepełnosprawnościami

W ramach projektu Klub spełnia marzenia dzieci z niepełnosprawnościami. związanymi z ich idolami i zainteresowaniami. W akcję zaangażowali się piłkarze Mistrzów Polski, zawodnicy innych sekcji, a także przyjaciele Klubu.  

Legia chce dotrzeć do jak największej liczby odbiorców z przekazem, że niepełnosprawności nie muszą wykluczać z aktywności sportowej i społecznej. Inicjatywa ma na celu wspieranie dzieci oraz dodawanie im wiary w siebie i swoje możliwości. Wzorem dla nich mają być dzieci, które już realizują się poprzez różnorodną aktywność sportową. To oni są prawdziwymi SuperMistrzami i bohaterami akcji. 

Jesteśmy dumni z Legii oraz z naszych Podopiecznych, którzy na co dzień pokazują, że ograniczenia są jedynie w naszych głowach.

Pomimo schorzeń, grają w piłkę nożną, koszykówkę, jeżdżą na rowerach, hulajnogach, pływają, a także rozwijają swoje talenty plastyczne, muzyczne. Realizują swoje pasje i marzenia. Jesteśmy zaszczyceni, że możemy Was wpierać i Wam kibicować.

Poznaj lepiej naszych podopiecznych

< Powrót